Skip to content

WSCKZiU Września Posts

Zapraszamy na Noc zawodowców!

Wydarzenie pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Noc Zawodowców to inicjatywa, która od 3 lat gości w Wielkopolsce i z entuzjazmem wpisała się w przestrzeń wielkopolskiego środowiska szkół kształcących w zawodach i pracodawców, będąc jednym z najważniejszych wydarzeń Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu – jednostki organizacyjnej Samorządu Województwa Wielkopolskiego.Czytaj więcejZapraszamy na Noc zawodowców!

Dzień drzwi otwartych!

Serdecznie zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych! Zastanawialiście się nad wybraniem swojego wymarzonego zawodu ale nie jesteście pewni? W dniu drzwi otwartych dowiecie się wszystkiego! Już w piątek, 28 sierpnia 2020 roku.

Czytaj więcejDzień drzwi otwartych!

Szkolenie dla nauczycieli!

Serdecznie zapraszamy na Szkolenie dla nauczycieli o tematyce „Rozwój zawodowy nauczycieli w świetle przepisów prawa ze szczególnym uwzględnieniem pisania planu rozwoju zawodowego.” Dodatkowo po szkoleniu będziemy dla was przeprowadzać indywidualne konsultacje. Szkolenie odbędzie się we wtorek oraz środę, 25 oraz 26 sierpnia 2020 roku, o godzinie 11:00 i 16:00.Czytaj więcejSzkolenie dla nauczycieli!

Rozmiar czcionki
Kontrast